Aluminyum Truss Sistemleri

Truss Sahne, ışık ve hoparlör sistemlerinin istenilen yükseklikte asılarak kullanımı için gerekli olan modüler konstrüksiyon yapı sistemleri bütünüdür. Truss sahne sistemlerimiz güçlendirilmiş alüminyum alaşımdır. Emniyetin ön planda tutulduğu Truss sistemlerimizin estetik görünümü, kurulum esnekliği ve kolaylığı ile ses ve ışık sistemleriyle kullanılmasının ötesinde farklı ihtiyaçların çözümü için de alternatif oluşturmaktadır.

Truss sahne sistemleri yoğun olarak; sahnelerde truss sistemi, kültür merkezi truss sistemidüğün salonları truss sistemiokul truss sistemispor salonu truss sistemi, fuar merkezi truss sistemieğlence mekanları truss sistemiotel truss sistemikiralama şirketleri truss sistemleridir.

Truss Sahne Sistemlerinde Güvenilir Marka ” Gala Truss “

Çok amaçlı bir sistem olup kurulumu kolaydır. Standart ölçülerde kullanım amacına göre en son teknoloji kullanılarak imal edilmiştir. Gala Truss uzman kadrosuyla birlikte alüminyum truss sistemleri üzerine sizlere kaliteli ekonomik ve güvenilir hizmet vermeyi kendisine ilke ve görev edinmiştir. Sorumluluklarımızı daima ön planda tutarak müşteri memnuniyeti politikasıyla kendimizi sürekli geliştirip yenilemeyi en düşük tedarik maliyetleri ile çalışarak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmayı görev olarak biliyoruz.

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.